Schedule & Results, SUFC Boys Rep (Strathroy United FC)

PrintCategory Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeTeamOpponentVenueScoreResult
Apr 25 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IITaxandria Bethel Creekside 1
May 03 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IISarnia FC VD2 (7v7)
21May 08 20226:30 PMU11 Boys (2011) Rep IITillsonburg VD2 (7v7)
47May 10 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IIOakridge FireN. London 5B
2994May 10 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IIAlliance WhiteHenk Van Dyk - Stadium
May 12 20228:30 PMU16 Boys Rep I (2006)LS Croatia Henk Van Dyk - Stadium
137May 15 20225:00 PMU10 Boys (2012) Rep IISt. Thomas 1Password - St Thomas 7v7 A
150May 15 20226:30 PMU11 Boys (2011) Rep IIWhitecaps London SilverN. London 4A
172May 16 20227:00 PMU16 Boys Rep I (2006)St. Columban Henk Van Dyk - Stadium
185May 17 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IILambeth Bethel Creekside 2
2680May 17 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IIOakridge RangersOak Park
2691May 24 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IITaxandria Henk Van Dyk - Stadium
266May 24 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IIGolden Feet Bethel Creekside 2
312May 26 20228:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Oakridge Henk Van Dyk - Stadium
380May 29 20225:00 PMU10 Boys (2012) Rep IITaxandria VD2 (7v7)
414May 29 20226:30 PMU11 Boys (2011) Rep IIWhitecaps London NavyN. London 4B
424May 30 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)LS Croatia Henk Van Dyk - Stadium
439May 31 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IIIlderton IgniteDeerhaven 3/4 East
2715Jun 01 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IINorwest N. London 3
595Jun 05 20224:00 PMU10 Boys (2012) Rep IIAlliance GreyN. London 3A
604Jun 05 20227:00 PMU11 Boys (2011) Rep IISarnia VD2 (7v7)
606Jun 06 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)Chatham Thames Campus
621Jun 07 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IIDorchester Thames Centre ORC #4
2737Jun 08 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IIAlliance PurpleN. London 3
745Jun 12 20225:00 PMU10 Boys (2012) Rep IIGolden Feet VD3 (7v7)
779Jun 12 20226:30 PMU11 Boys (2011) Rep IISt. Thomas 1Password - St Thomas 7v7 A
792Jun 13 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)Golden Feet Henk Van Dyk - Stadium
814Jun 14 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IIByron YellowBethel Creekside 2
849Jun 15 20229:00 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Lambeth Henk Van Dyk - Stadium
963Jun 19 20226:30 PMU10 Boys (2012) Rep IIByron YellowVD2 (7v7)
985Jun 20 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)London United DragonsHenk Van Dyk - Stadium
995Jun 21 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IISt. Thomas 1Password - St. Thomas 9v9 D
1030Jun 22 20226:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Delko Brydge Mt. Brydges 1
2782Jun 24 20227:00 PMU13 Boys (2009) Rep IISouthwest LondonHenk Van Dyk - Stadium
1153Jun 26 20226:30 PMU10 Boys (2012) Rep IIWhitecaps London SilverVD4 (7v7)
1160Jun 26 20227:00 PMU11 Boys (2011) Rep IISt. Thomas RedVD2 (7v7)
1176Jun 27 20228:30 PMU16 Boys Rep I (2006)St. Columban Exeter Community Park
1196Jun 28 20228:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Oakridge West Lions
Jun 29 20225:30 PMU10 Boys (2012) Rep IITaxandria Taxandria Soccer Complex #1
2810Jun 29 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IIWoodstock Scotts No Frills Field - CP5
1204Jun 29 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IIWhitecaps London SilverN. London 5A
1437Jun 30 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)Chatham Henk Van Dyk - Stadium
1259Jul 05 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IIAlliance WhiteBethel Creekside 2
2821Jul 05 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IIIlderton IgniteHenk Van Dyk - Stadium
1296Jul 06 20228:30 PMU16 Boys Rep I (2006)LS Croatia Polish Canadian Rec Centre 1
214Jul 07 20229:00 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Delko Brydge Henk Van Dyk - Stadium
1363Jul 10 202212:30 PMU12 Boys (2010) Rep IILondon TFCTricar A
1380Jul 10 20225:00 PMU11 Boys (2011) Rep IISouthend United CobrasMeadowgate
2845Jul 12 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IIOakridge RangersHenk Van Dyk - Stadium
70Jul 12 20229:00 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Lambeth Lambeth Community Centre
1483Jul 13 20228:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Chatham VD1
1545Jul 18 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)Golden Feet Windermere 1
1562Jul 19 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IIDelko Brydge Bethel Creekside 2
1599Jul 19 20229:00 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Lambeth Lambeth Community Centre
1848Jul 20 20226:00 PMU11 Boys (2011) Rep IIIlderton Ignite BlackDeerhaven Upper West
1702Jul 24 20226:30 PMU10 Boys (2012) Rep IISouthend United DevilsVD4 (7v7)
1726Jul 24 20227:00 PMU11 Boys (2011) Rep IITaxandria VD2 (7v7)
1735Jul 25 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)London United DragonsWindermere 1
650Jul 25 20226:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Chatham Thames Campus
1758Jul 26 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IISt. Thomas Bethel Creekside 2
2867Jul 26 20227:00 PMU13 Boys (2009) Rep IITaxandria Taxandria Soccer Complex #3
1924Jul 27 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)St. Columban Bethel Creekside 1
1788Jul 27 20228:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Delko Brydge VD1
2907Aug 02 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IINorwest Henk Van Dyk - Stadium
1932Aug 02 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IIDorchester Bethel Creekside 2
1977Aug 03 20228:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Oakridge Henk Van Dyk - Stadium
2069Aug 07 20226:00 PMU10 Boys (2012) Rep IITaxandria Taxandria Soccer Complex #2
2074Aug 07 20226:30 PMU11 Boys (2011) Rep IIIlderton Ignite RedVD2 (7v7)
2107Aug 08 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)LS Croatia Henk Van Dyk - Stadium
2925Aug 09 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IIAlliance PurpleHenk Van Dyk - Stadium
2141Aug 10 20226:30 PMU12 Boys (2010) Rep IILambeth Mitches Park
1359Aug 14 202211:15 AMU10 Boys (2012) Rep IISarnia Germain Park 3B
2275Aug 14 20226:30 PMU10 Boys (2012) Rep IIAlliance GreyVD2 (7v7)
2256Aug 14 20226:30 PMU11 Boys (2011) Rep IIGlencoe Glencoe Community Centre
2287Aug 15 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)Chatham Thames Campus
2308Aug 17 20226:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Chatham Thames Campus
2426Aug 21 20226:30 PMU11 Boys (2011) Rep IIByron YellowVD2 (7v7)
2441Aug 22 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)Golden Feet Henk Van Dyk - Stadium
2965Aug 23 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IISouthwest LondonGreenway 3
2453Aug 24 20228:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Lambeth VD1
20225Aug 27 20222:15 PMU13 Boys (2009) Rep IIILDERTON IGNITE 2009BT2North London 1
202267Aug 27 202210:45 AMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)To Be Determined North London Stadium
2530Aug 28 20226:30 PMU10 Boys (2012) Rep IIGolden Feet N. London 3A
2527Aug 28 20226:30 PMU11 Boys (2011) Rep IIDorchester Thames Centre ORC #4
42Aug 29 20226:30 PMU16 Boys Rep I (2006)London United DragonsN. London 4
2978Aug 31 20226:30 PMU13 Boys (2009) Rep IIAlliance WhiteN. London 3
2549Aug 31 20226:30 PMU18 Boys Rep I (2005 & 2004)Delko Brydge Mt. Brydges 1
2594Sep 04 20226:30 PMU11 Boys (2011) Rep IILucan IrishVD2 (7v7)
2589Sep 04 20226:30 PMU10 Boys (2012) Rep IIByron YellowByron West 1
View Another Category
View AllOur Sponsors
Tim Hortons Strathroy
Social Networking
Follow Us On
Follow Strathroy United FC on Twitter
- and -
Visit Strathroy United FC on Facebook
- and -
Follow Strathroy United FC on Instagram
Quick Links
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Printed from strathroysoccer.com on Saturday, July 2, 2022 at 5:17 PM